Hotel Wojciech

Adres:

Adres: ul. Wojciech 8 16-300 Augustów

GPS: 53.86567194588, 23.074541073292

Telefon: (87) 644-72-37, (87) 644-72-38

Email:

Strona internetowa: http://hotelwojciech.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Wojciech oddalony jest od centrum miasta o blisko 7 km. W otoczeniu hotelu odnajdziemy Puszczę Augustowską, a w promieniu 150 m Jezioro Białe oraz Staw Wojciech.

Hotel Wojciech – Oferta

Do dyspozycji gości oddaje się komfortowo wyposażone pokoje jedno, dwu i trzyosobowe, a także apartamenty. Za najtańszy pokój zapłacimy już 180 zł., a by cieszyć się luksusem, należy dołożyć około 450 zł. Hotel ”Wojciech” posiada salą restauracyjną (100 miejsc), salą bankietową (ok. 20 miejsc) oraz taras restauracyjny z cudownym widokiem na jezioro Białe. Sala bankietowa jest świetnym miejscem służącym organizacji kameralnych spotkań biznesowych, kolacji jubileuszowych czy imprez okolicznościowych (np. wesela, obiady weselne, komunie itp.). We wnętrzu hotelu na przyjezdnych czekają liczne atrakcje. Osoby zmęczone wielkomiejską codziennością mogą skorzystać z szerokiej oferty rekreacyjnej. Jednym z nich jest basen. Stanowi doskonale miejsce wypoczynku i to bez względu na porę roku i pogodę. Basen dysponuje trzema rodzajami masażu wodnego (poziomy, pionowy oraz bicze). Największym powodzeniem cieszy się wśród dzieci, które ze względu na małe rozmiary niecki przełamują lęk przed wodą i błyskawicznie uczą się pływać. Dorośli też nie mogą powodów do narzekań, mając do dyspozycji saunę i siłownię. Osoby,które rozsmakowują się w rywalizacji, odnajdą relaks w saloniku bilardowego, w saloniku bilardowym.

Atrakcje

Położenie hotelu pozwala na uprawianie aktywnej turystyki. W odległości 70 m od hotelu znajduje się jezioro Białe, gdzie to goście mogą zaszaleć na wynajmowanym sprzęcie. Łodzie motorowe, skutery wodne, jachty, kajaki, łodzie wędkarskie, rowery wodne dają możliwość spędzenia wielu niezapomnianych godzin na wodzie. W recepcji hotelowej oferuje się gościom pozwolenia wędkarskie do amatorskiego połowu ryb.W najbliższym sąsiedztwie hotelu przebiega międzynarodowy szlak rowerowy R-11 oraz wiele lokalnych tras, którymi zapuszczamy się w głąb Puszczy Augustowskiej. Mamy do wyboru samochód, rower czy kijki nordic walking. Zimą zaś najłatwiej przemieszczać się nartami biegowymi, quadami lub skuterami śnieżnymi.

Informacje dodatkowe

Hotel ”Wojciech” dzięki korzystnej lokalizacji stwarza możliwości organizacji konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych z dodatkowymi atrakcjami. Dodatkowo oferuje eventy indoorowe – wieczory tematyczne, koncerty, dyskoteki lub kabarety.

&nbsp