Hotel nad Nettą

Adres:

Adres: ul. Portowa 3 16-300 Augustów

GPS: 53.844742450574, 22.992408270948

Telefon: (87) 644-61-54

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.nad-netta.pl/o_nas.html

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel nad Nettą oddalony jest niecały kilometr od centrum Augustowa. Jako że sąsiaduje on z Portem Żeglugi Augustowskiej, każdy z gości może skorzystać z wycieczek statkami białej floty, podczas których mają możliwość zetknięcia się z naturalną fauną i florą. Rzeka Netta,skanalizowana na odcinku 11 km, stanowi połączenie dorzeczy Wisły i Niemna.

Hotel nad Nettą – Oferta

Baza hotelowa to w sumie 60 miejsc pokojowych. Turyści maja do wyboru pokoje jedno, dwu i trzy-osobowe w standardzie, standardzie plus, a także apartamenty. Lokale ”Standard Plus” posiadają większy metraż, a także, co ważne dla estetyków, widok na rzekę Nettę. Wyposażono je dodatkowo w klimatyzację i zestaw herbaciany. Hotel zadbał też o specjalne pokoje dostosowane w całości pod potrzeby osób niepełnosprawnych. Za najtańszy pokój jednoosobowy zapłacić trzeba 150 zł. Najdroższa opcja (apartament) sprawi, że nasze portfele będą lżejsze o kwotę 300 zł. Hotel oferuje salę na 100 osób służącą różnego typu spotkania biznesowe (konferencje, sympozja,szkolenia). Dla ich obsługi udostępniany jest wysokiej klasy sprzęt audiowizualny wraz z nagłośnieniem o dużej mocy. Oczywiście sala może służyć innym imprezom rodzinnym i towarzyskim ( wesela, komunie, studniówki)

Atrakcje

Klienci hotelu mogą odprężyć się dzięki licznym udogodnieniom. Jednym z ulubionych miejsc turystów jest taras z widokiem na rzekę. Latem odpoczywają w ogrodzie, gdzie to znajduje się zadaszone miejsce na ognisko i grilla, a także plac zabaw dla dzieci ( huśtawka, zjeżdżalnia, trampolina). Obiekt dysponuje też przystanią, na której można zacumować łodzie. W godzinach od 11 do 22 chętnie korzysta się z sali gier, gdzie czekają na nas piłkarzyki, bilard i tenis stołowy. Hotel przykłada szczególną uwagę o podniebienia gości, oferując urozmaicone dania, które zasmakują każdemu. W sezonie letnim restauracja obejmuje również taras znajdujący się przy basenie wodnym. Konsumując można jednocześnie spoglądać na przepływające łodzie i statki Żeglugi Augustowskiej

Informacje dodatkowe

Hotel pomaga w organizacji wyjazdów zagranicznych, choćby do litewskich Druskiennik. Owe uzdrowisko o wyjątkowych walorach leczniczych i wypoczynkowych, położone jest na wysokim brzegu Niemna. Oprócz łagodnego klimatu, źródlanej wody czy leczniczej borowiny słynie z nowoczesnego Aquaparku.

&nbsp