Kompleks Hotelowy Logos

Adres:

Adres: Augustów, ul. 29 Listopada 9

GPS: 53.84467770000001, 22.99582609999993

Telefon: 87 643 20 21, 607 075 902

Email:

Strona internetowa: http://augustow-hotel.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kompleks Hotelowy Logos położony jest w centrum Augustowa, na pograniczu Wigierskiego i Biebrzańskiego Parku Narodowego.Obiekt mieści się nieopodal portu Żeglugi Augustowskiej. Niezwykła lokalizacja stanowi gwarancję zapierających dech krajobrazów i rozrywek dla wszystkich,

Kompleks Hotelowy Logos – Oferta

Specjalnością Kompleksu Hotelowego Logos są tanie noclegi. Każdy może znaleźć propozycję na własną kieszeń. Uwagę przyciągają oferowane pakiety, które prowadzą do znacznych zniżek. Obiekt udostępnia pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe, a poza tym niezwykłe apartamenty podwyższonym stanie. Każdy z pokojów posiada własną łazienkę.Są one wyposażone w telefony i dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi. Rodziny mogą również korzystać z przeznaczonych dla dzieci łóżeczek. Za najtańszą opcję zapłacimy 120 zł. Wynajem komfortowego apartamentu to wydatek rzędu 300 zł.Specjalna oferta przeznaczona jest dla klientów biznesowych. Kompleks Hotelowy LOGOS to bowiem doskonała lokalizacja na organizację szkoleń, konferencji, czy wydawaniu bankietów. Służą temu klimatyzowane sale mieszczące od 40 do 150 osób. Hotel oferuje dodatkowe usługi gastronomiczne i noclegi dzięki czemu każdy może zaplanować różnego rodzaju przedsięwzięcia biznesowe, a także zarezerwować czas na zwiedzanie okolicznych terenów.

Atrakcje

Na wszystkich gości, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek, czeka szeroka gama propozycji, w tym żeglarstwo, kajaki, jazda na rowerze czy nordic walking. Rejsy statkami Żeglugi Augustowskiej to doskonała okazja do spędzenia niezapomnianych, chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Każdy wypad staje się pełną wrażeń podróżą po augustowskich jeziorach Necku, Białym, Rospudzie czy Studzienicznym. Jeśli szukamy innych uciech, dzięki wypożyczalni sprzętu, oferowanej przez Hotel można zrealizować każdą wizję. Pobyt w kompleksie hotelowym Logos jest więc wspaniałą okazją do relaksu w zachwycającej scenerii.

Informacje dodatkowe

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług jest dokonanie przez Polską Izbę Hotelarską wpisu do katalogu ”Polish Quality Hotel”. Na terenie obiektu znajdziemy lokale (club fitness, salon urody), dzięki którym możemy zadbać o swą urodę i kondycję fizyczną. Hotel zatrudnia w tym celu specjalistów ze swych dziedzin. Zapewnia to znakomite rezultaty. Goście zmotoryzowani mogą śmiało zostawić swoje auta na parkingu i w pełni rozkoszować się urlopem.