Hotelik Karmel

Adres:

Adres: ul. Zarzecze 5 16-300 Augustów

GPS: 53.8497044513143, 22.98419456282079

Telefon: (87) 643-57-62, 604459461

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.karmel.augustow.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotelik Karmel jest nowym ośrodkiem na Ziemi Augustowskiej, oddalonym niecałe pół kilometra od centrum miasta. Lokalizacja tuż przy jeziorze Necko pozwala z okien kawiarni hotelowej podziwiać piękno rzeki Netty, na której latem odbywają się liczne imprezy kulturalne.

Hotelik Karmel – Oferta

Kompleks składa się z 4 budynków, w tym domku myśliwskiego i letniskowego.Optymalnym rozwiązaniem wydaje się wynajem pokoi w głównym budynku, w której odnajdziemy recepcję i restaurację. Za dobę zapłacimy 75 zł. Jeśli lubimy kameralne warunki czekają na nas domki letniskowe. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. Domek myśliwski z kolei służy głównie spotkaniom integracyjnym. Fani zasypiania ”pod chmurką” z pewnością skorzystają z pola namiotowego. Hotel prowadzi usługi gastronomiczne, a goście mogą delektować się posiłkami na tratwie piwnej. Przez okrągły rok hotel udostępnia też miejsce na uroczystości weselne. Organizatorzy zapewniają piękną, klimatyzowaną salę, która pomieści 70 osób. Specjalnością obiektu są imprezy cykliczne, takie jak bale walentynkowe i zloty morsów. Hotel pośredniczy w załatwieniu formalności przy wycieczkach na Litwę (Wilno, Troki).

Atrakcje

Bliskość akwenów wodnych oznacza możliwość korzystania z prawdziwych dobrodziejstw Augustowa. Dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu są rejsy drewnianymi gondolami. Na pokład jednorazowo są w stanie zabrać 11 osób. Wszystkie wycieczki startują z dwóch sezonowych portów. Pierwszy z nich zlokalizowany jest nad rzeką Nettą, drugi zaś nad jeziorem Necko. Rejsy gondolami porównuje się do podróży oferowanych przez Żeglugę Augustowską. Warto jednak nadmienić, że nie są w stanie obsłużyć dużych grup, ze względu na gabaryty łodzi. Każdy chętny może wynająć gondolę i zorganizować wyprawę według własnych życzeń.

Informacje dodatkowe

Istnieje opcja wykupienia wczasów z siedmiodniowych kursem nurkowania. Wówczas klient otrzymuje zakwaterowanie gratis. Po ukończeniu kursu uzyskuje się stopień płetwonurka międzynarodowej organizacji PADI. Hotel na życzenie udostępnia sprzęty niezbędne do aktywnego wypoczynku. Nic nie stoi na przeszkodzie do wypożyczenia roweru i skorzystania z okolicznych tras. Jeśli ciągnie nas do wody – czekają choćby łodzie, kajaki i rowery wodne.