Portowe klimaty

Adres:

Adres: ul. Portowa 34 16-300 Augustów

GPS: 53.84714148034831, 22.987072781528127

Telefon: 876433818, 510616610

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kwatery prywatne ”Portowe klimaty” położone są zaledwie 30 m od przepływającej przez Augustów rzeki Netty. Stwarza to doskonałe możliwości relaksacyjne.

Portowe klimaty – Oferta

Pod wynajem przeznaczony jest pięcioosobowy domek letniskowy i apartament mieszczący do czterech gości. Za dobę w domku zapłacimy od 35 zł wzwyż, zaś nocleg w apartamencie zmusi nas do wydawania kwoty od 80 do 180 zł. Ze względu na bliskość akwenu, przewidziano możliwość cumowania łodzi przy nadbrzeżu. Dzieci znajdą miejsce do zabawy na okolicznym placu czy tez wesołym miasteczku. Właściciele proponują wynajem sprzęty służącemu wodnej rekreacji. Na turystów czeka sześć rowerów, dwa canoe i jeden kajak. Służą też pomocą w organizacji spływów, które de facto zaczynają się i kończą kilka kroków od kwatery. Mogą mieć one nawet kilkudniowy charakter. Wówczas każdy dzień wyprawy kończy się nocowaniem nad brzegami akwenów.

Atrakcje

Będąc w Augustowie nie można nie zauważyć floty kolorowych statków oraz historycznej ”Jaćwieży”. Port położony w centrum miasta nad brzegiem rzeki Netty stanowi idealne miejsce do rozpoczęcia zwiedzania okolicy. Ceny rejsów zaczynają się już od 30 zł/osobę. Podczas wycieczki statkiem Jaćwież turyści przeniosą się w czasy panowania Jaćwingów, poznając ich historię, ubiory i zwyczaje. Dwukilometrowy rejs w głąb Doliny Rospudy z pewnością ukaże unikatową piękność natury. Ukształtowanie terenu, obecność polodowcowych jezior rynnowych, naturalnych torfowisk, urzekających lasów, rzadkich gatunków roślin i zwierząt sprawia, że Dolina jest bardzo atrakcyjnym wodnym szlakiem, znakomicie nadającym się na eskapady. Oferta kierowana jest głównie do pedagogów, którzy poszukują ciekawych miejsc do pokazania swym uczniom. Statki są w pełni przystosowane do przewożenia grup osób., w tym także osób niepełnosprawnych. Posiadają wszelkie certyfikaty i zezwolenia, aby zapewnić bezpieczną podróż. Na pokładach znajdują się zestawy ratunkowe, zaś doświadczona załoga zawsze służy cennymi poradami.

Dodatkowe informacje

Przyjezdni bez obaw mogą schować swoje auta do garażu. Brama posesji zamykana jest na pilot. Wszyscy Ci, którzy nie potrafią nawet przez chwilę rozstać się z technologią, właściciel zapewnia dostęp do szybkiego łącza internetowego. Na terenie obiektu mile widziane są wszelkie zwierzęta.