Wczasy u Romana

Adres:

Adres: ul. Turystyczna 5 16-300 Augustów

GPS: 53.85693290360794, 23.017115079027917

Telefon: 510 533 033

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.wczasyaugustow.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Posiadłość ”Wczasy u Romana” mieści się w odległości jedynie stu metrów od jeziora Białego. Otoczona lasem stanowi świetną propozycję dla wszystkich, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku.

Wczasy u Romana – Oferta

Pokoje przeznaczone są pod wynajem przez cały rok. Łącznie znajdziemy w ofercie 14 miejsc noclegowych, a do wyboru mamy pokoje dwu i trzyosobowe o zróżnicowany poziomie komfortu i oddzielnymi wejściami. Na posesji zlokalizowany jest też domek letni ze wspólną łazienką. Za najtańszy lokal dwuosobowy zapłacimy już poza sezonem 35 zł. W odległości jedynie stu metrów od posiadłości zlokalizowany jest Hotel Leśnik, gdzie to istnieje okazja do wykupienia całodziennego wyżywienia. Jeszcze bliżej przyjezdni znajdą smażalnię ryb. Na sąsiadującej plaży turyści bez problemu zdobędą sprzęt, dzięki któremu przeżyją wielkie emocje związane ze sportami wodnymi. Właściciele na miejscu służą zaś usługą wynajmu rowerów. Dzięki specjalnie przygotowanym trasom zapędzimy się w głąb Puszczy Augustowskiej. Na swej drodze z pewnością spotkamy niezliczone gatunki zwierząt i ptaków.

Atrakcje

Augustów jest miastem atrakcyjnym o każdej porze roku. Odwiedzając je w okresie świąt lub ferii zimowych, goście wybiorą się w przejażdżkę kuligiem lub nartami. Dzięki świetnie przygotowanym do tego trasom każdy wypad kończy się uśmiechem na ustach. Latem na pierwszy plan wysuwa się turystyka wodna, a każdy zasmakuje niejednej dyscypliny. Jednym z najbardziej obleganych miejsc w mieście jest zwiedzających jest Bulwar Narodów Unii Europejskiej. To wspaniałe miejsce na spacer, ale też dobry sposób poznania innych wizytówek Augustowa. Wiedzie on malowniczą trasą poprowadzoną wzdłuż rzeki Netty, która tworzy tu część Kanału Augustowskiego. Z bulwaru możemy dojść na miejską plażę. Tam też zaczynają swoje kursy statki wycieczkowe. Plaża posiada piękne molo, wypożyczalnie sprzętu wodnego i wyciąg dla narciarzy wodnych

Informacje dodatkowe

Dom posiada udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi. Na malucha czeka bowiem specjalnie przygotowane łóżko. Nieco większe pociechy do dyspozycji mają na zewnątrz plac zabaw ze zjeżdżalnią,piaskownicą i trampoliną. Również w środku przygotowano salę umilającą przyjazd. Goście ze zwierzętami mogą spać spokojnie, gdyż posesja w pełni akceptuje ich obecność. Obiekt ponadto dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.