Labirynt

Adres:

Adres: ul.Sikorskiego 345 18-400, Łomża Polska

GPS: 53.16105613048338, 22.059669686056623

Telefon: 48 86 216 29 60

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.labirynt-lomza.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kompleks hotelowy Labirynt powstał w miejscu legendarnego hotelu ”Załom” i zlokalizowany jest w centrum Łomży. Dzięki temu mamy łatwy dostęp do wielu atrakcji miasta.

Labirynt – Oferta

Do dyspozycji gości oddaje 55 miejsc noclegowych w 21 komfortowych pokojach i apartamentach. Każda z izb posiada osobną łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor, telefon i bezpłatny dostęp do internetu. Za najtańszy pokój zapłacimy 100 zł, za najdroższy 250 zł. W cenę wlicza się śniadanie i bezpłatny monitorowany parking. Hotel dzięki dwóm salom bankietowym umożliwia organizację wielu typów imprez. Na cele szkoleniowe czy konferencje udostępnia się wszelkie niezbędne sprzęty, w tym nagłośnienie i rzutnik. Obiekt posiada własną kręgielnię z automatycznym naliczaniem punktów dzięki czemu miło spędzimy czas w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Jest to jedyna taka atrakcja w okolicy. Domową ciepłą atmosferę zapewnia karczma, serwująca dania oparte na tradycyjnych recepturach.

Atrakcje i ciekawostki

Nieopodal Łomży malowniczy krajobraz tworzy wijąca się rzeka Narew. Tereny objęte są ochroną parku krajobrazowego. Zakola rzeki możemy podziwiać z dogodnego punktu obserwacyjnego, stworzonego w Siemieniu Nadrzecznym. Powstała wieża widokowa, plac zabaw dla dzieci, siłownia na świeżym powietrzu, a także tablica z ą okolicy. Na południowej krawędzi Narwii odnajdziemy Górę Królowej Bony – grodzisko w tzw. Starej Łomży. Należy one do jednego z największych tego typu na Mazowszu. Całość obiektu zajmuje powierzchnie ponad 2 ha, a najłatwiej dostać się tam od strony południowej. Grodzisko podlega ochronie konserwatorskiej na podstawie rejestru zabytków. Po drugiej stronie rzeki w Drozdowie warto odwiedzić Muzeum Przyrodnicze.Powstało one w 1984 r. stawiając sobie za cel badanie przyrody Polski północno-wschodniej, a zwłaszcza Ziemi Łomżyńskiej.Szczególne miejsce w jego działalności zajmuje gromadzenie pamiątek po rodzinie Lutosławskich. Muzeum mieści się bowiem w dawnej siedzibie rodu, z której wywodzi się słynny kompozytor Witold Lutosławski. W ofercie odnajdziemy zwiedzanie z przewodnikiem czy też specjalne zajęcia oświatowe dla dzieci i młodzieży z zakresu nauk historycznych lub przyrodniczych. Istnieje możliwość skorzystania z muzealnej biblioteki.