Motel Zacisze

Adres:

Adres: ul. Stawiskowska 51, 18-421 Piątnica

GPS: 53.19844477433275, 22.09892940161626

Telefon: (86) 219-27-77

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Motel Zacisze położony jest w małej miejscowości Piątnica, oddalonej od centrum Łomży o około 3 km. Tuż obok zaczyna się park krajobrazowy, charakteryzujący się wyjątkowymi walorami klimatycznymi. Obiekt posiada dwie gwiazdki stanowiąc jeden z najlepiej wyposażonych hoteli w regionie.

Motel Zacisze – Oferta

Motel oddaje do dyspozycji 49 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych. Możemy również wynająć ekskluzywny apartament z widokiem na panoramę miasta. Wszystkie pokoje wyposażono w łazienkę z prysznicem, telefon i telewizję satelitarną. Nie zabrakło również dostępu do bezprzewodowego internetu.Koszt wynajmu najtańszego z nich to 100 zł.

Specjalizacją obiektu jest obsługa firm i klientów biznesowych. Sala pomieści maksymalnie do 150 osób stanowiąc doskonałe miejsce do organizacji spotkań czy okolicznościowych imprez.

Motel zawiera udogodnienia dla rodzin z dziećmi, w postaci choćby krzesełka do karmienia. Przystosowano go również pod potrzeby osób niepełnosprawnych. Na zmotoryzowanych gości czeka bezpłatny parking. Nie musimy martwić się o brak gotówki, gdyż na miejscu zapłacimy kartą kredytową. Dzieci spędzą nie jedną beztroską chwilę na bezpiecznym placu zabaw. Zakwaterowanie zaczyna się w dniu przyjazdu o godzinie 14 00, kończy z kolei w dniu odjazdu o 10 00.

Ciekawostki i atrakcje

Współczesna Piątnica to miejscowość gminna, znana głównie z wyrobów mleczarskich. Nad zabudową góruje dwuwieżowy kościół wybudowany w latach 30-tych XX w. Od początku swego istnienia posiadała bliski związek z Łomżą. Przypuszczalnie jej nazwa pochodzi od pięciu mostów, które niegdyś łączyło miasto nad Narwią z drugim brzegiem rzeki. Mimo że mosty nie przetrwały, sam punkt przeprawowy uznano za warty specjalnego ufortyfikowania. Łomża była w końcu stolicą guberni, a od granicy z Prusami dzieliło ją niespełna 30 km. Gdy pod koniec lat 70. XIX w. zaczęto rozważać ewentualną wojnę z Niemcami, utworzono pięć fortyfikacji drewniano-ziemnych. W 1900 r. zmodernizowano jedynie trzy z nich w okolicy Piątnicy. Projekt umocnień wzorowany był do innych realizowanych w imperium rosyjskim. Obiekt służył również obronie w chwili wybuchu II Wojny Światowej. W forcie numer trzy obecnie utworzono Muzeum Militariów.