Pokój gościnny

Adres:

Adres: Augustów, ul. Bluszczowa 41

GPS: 53.83302836400189, 22.982813132454112

Telefon: 660-828-097,

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dom,w którym wynajmiemy pokój gościnny, zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy nieopodal Kanału Augustowskiego, 15 minut pieszo od centrum miasta. Stanowi doskonałe miejsce wypadowe dla wszystkich łaknących pobliskich atrakcji.

Pokój gościnny – Oferta

Pod wynajem przeznaczony jest pokój o wielkości 16 m2. Pomieści on maksymalnie cztery osoby. Ceny wahają się od 30 do 35 zl za dobę, będąc uzależnione od takich czynników jak termin, liczba osób czy długość pobytu. Wyjątek stanowi jednorazowy nocleg, który obciąży naszą kieszeń kwotą 40 zł. Na najmłodszych czekają jednak zniżki. W sezonie letnim goście wchodzą do obiektu oddzielnym wejściem. Na pokój składają się w sumie trzy łóżka (jedno łóżko dwuosobowe i dwa piętrowe). Łóżka z kondygnacją posiadają wymiary 96 na 206 cm. Poza tym w wyposażeniu znajdziemy meble – szafę, i duży stół. Ponadto czeka sprzęt agd w postaci mikrofalówki czy też lodówki.”Okno na świat” zapewnia telewizor i szybki internet. Obok pokoju, mianowicie na korytarzu, mieści się łazienka do wyłącznej dyspozycji gości.

Atrakcje

Augustów nazywa się stolicą sportów wodnych północno-wschodniej Polski. W każdym sezonie nad brzegami przepływającej przez miasto rzeki Netty, mają miejsce niezliczone imprezy, za których organizację, władze otrzymują wyróżnienia i nagrody. Jednak nie tylko szaleństwami wodnymi turysta żyje. Wraz z zaprzyjaźnionym litewskim miastem, Druskiennikami, stworzono event kulinarny ”Kuchnia pachnąca tradycją”. Nowy produkt turystyczny ma głównie na celu promowanie regionalnych dań przy jednoczesnym zachowaniu dziedzictwa kulturowego. Innym wydarzeniem związanym z gastronomią jest dwudniowy,odbywający się na Rynku Zygmunta, festyn rodzinny.W czasie jego trwania, producenci wystawiają na straganach miejscowe potrawy. Publiczność odwiedzająca rynek w trakcie imprezy ma okazję degustacji i zakupienia produktów wytworzonych tradycyjnymi metodami. Restauratorzy wchodzą zaś w ogień rywalizacji, przygotowując konkursowe dania

Informacje dodatkowe

Na podwórku goście mogą bezpłatnie zaparkować swoje auta. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dla takiej ”rozrywki”goście muszą udać się na zewnątrz. Właściciele pozwalają na przyjazd z małymi, spokojnymi zwierzętami, lecz nie mogą zbliżać się do łóżka. Najbliższa okolica pełna jest lokali usługowych, w tym znanych marketów samoobsługowych.