Noclegi

Adres:

Adres: ul. Malmeda 28, 16-100 Sokółka

GPS: 53.40950485740728, 23.488777700672017

Telefon: 507-163-637

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Noclegi w pokojach gościnnych mieszą się niemal w samym centrum Sokółki. Miasto liczy niemal 19 tysięcy mieszkańców i położone jest na trasie Białystok-Kuźnica. Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z XVI w. kiedy to usytuowano dworek myśliwski królowej Bony. Prawa miejskie otrzymała zaś w 1609 r. od króla Zygmunta III.

Noclegi – Oferta

Na wynajem przeznaczono pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Ceny zaczynają się już od 25 zł. Każda izba posiada dostęp do łazienki z kabiną prysznicową. Poza tym do dyspozycji gości jest mikrofalówka i lodówka. W pokojach zapewniono dostęp do sieci i telewizor. Zadbano również o zestaw do zaparzenia herbaty.

Zakwaterowanie zaczyna się o o 14 00 w dniu przyjazdu,a kończy o 12 00 w dniu odjazdu. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które towarzyszą nam w podróży. Na klientów zmotoryzowanych czeka parking wliczony w cenę pokoju. W ofercie znajduje się usługa dowozu spod dworca pkp i pks. W celach rekreacyjnych można wypożyczyć rowery i motocykle. Bliska odległość od centrum miasta sprawia, że w zasięgu ręki mamy dostęp do zabytków i atrakcji.

Ciekawostki, atrakcje

W 2008 r. miały miejsce tajemnicze wydarzenia. W kościele św. Antoniego dokonał się pierwszy w Polsce cud eucharystyczny. Cała historia związana jest z upadkiem komunikatu na ziemię. Postępując według procedur kościelnych kapłan umieścił hostię w naczyniu liturgicznym i zalał je w wodą w celu rozpuszczenia. Liturgia mówi bowiem, że rozpuszczony komunikat przestaje być ciałem Chrystusa. Hostię przeniesiono do kościelnej zakrystii. Dwa tygodnie później okazało się, iż mimo upływu czasu hostia jednak nie rozpuściła się, zaś na jej środku powstała plamka krwi.Według komisji medycznej owa plamka stanowiła fragment ludzkiego serca w stanie agonalnym. Prokuratura z kolei uznała, że nie ma mowy w tym przypadku o działaniu osób trzecich. 2 października 2011 r. przeniesiono ową hostię z plebanii do specjalnego miejsca w Kościele. Od tej chwili Sokółka zaczęła przyciągać rzeszę wiernych z całego kraju. Drobnym problemem jest z pewnością brak domu pielgrzyma, który ułatwiłby wizytę. Wszelkich informacji udziela jednak biuro

&nbsp