Pensjonat Cezar

Adres:

Adres: ul. Adama Mickiewicza 10 17-300 Siemiatycze

GPS: 52.43352093058902, 22.871968531805237

Telefon: 85 656 40 60

Email: [email protected]

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pensjonat Cezar mieści się w odległości 10 km od centrum Siemiatycz i około dwóch minut od miejskiej plaży. Od 2007 r. posiada kategorię dwóch gwiazdek, a obecnie obiekt przygotowywany jest pod trzecią kategorię.

Pensjonat Cezar – Oferta

Pensjonat łącznie dysponuje 28 miejsc noclegowymi. Goście mogą wybierać spośród pokoi jedno, dwu i trzyosobowych o wysokim standardzie. Pokoje wyposażono w telefon, internet i telewizor z dekoderem. Łazienka składa się wanny, prysznica oraz bezprzewodowej suszarki. Klienci, którzy chcą zakwaterować na dłuższy okres czasu ucieszą się również z mini baru. Restauracja pensjonatu zapewnia znakomite potrawy. Dominuje kuchnia polska, ale i ryby z owocami morza. Specjalnością jest zaś szarlotka z lodami. Bar oprócz wyśmienitych trunków zapewnia relację najważniejszych wydarzeń sportowych. Dzięki dużej sali pensjonat organizuje różnego typu imprezy okolicznościowe w tym wesela. Można ja wyposażyć w stoliki okrągłe i prostokątne. Dodatkową atrakcją jest bez wątpienia możliwość wynajęcia łodzi pod sesję zdjęciową. W cenie pokoju znajduje się możliwość skorzystania z sauny fińskiej, sali fitness i bilardowej. Miłośnicy rowerów mogą ponadto wypożyczyć jednoślad i udać się na wycieczkę. Dzieci spędzą wiele beztroskich chwil na placu zabaw. W zależności od sezonu za najtańszy pokój jednoosobowy zapłacimy 110 zł.

Atrakcje

Nieopodal pensjonatu zlokalizowany jest zalew. Tworzą go trzy sztuczne zbiorniki wodne wybudowane w latach siedemdziesiątych. Nad jednym z nich przy boisku typu ”orlik” utworzono kąpielisko miejskie z wydzieloną strefą strzeżoną i plażą miejską. Tam też usytuowano siłownię ”pod chmurką” oraz plac zabaw dla najmłodszych. Kąpielisko ograniczone jest przez częściowo zadaszone molo. Zalew stanowi doskonałe miejsce rekreacji wodnej, a to dzięki wypożyczalni sprzętu wodnego takiego jak kajaki bądź rowerki wodne. Wzdłuż zalewu powstały liczne trasy biegowe i rowerowe, które czynne są przez 356 dni w roku. Woda w zalewie umożliwia bezpieczną kąpiel. Bogato zarybiony stanowi raj dla wędkarzy.

Informacje dodatkowe

Pensjonat posiada pomieszczenie, w którym można uprać, wysuszyć i uprasować garderobę. Na gości zmotoryzowanych czeka przestronny parking w cenie wynajmu.