U Pani Ani

Adres:

Adres: Augustów,ul. Żeglarska 18

GPS: 53.85379052657724, 22.9708971240525

Telefon: 876432315, 505557511

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dom rodzinny do wynajęcia ”U Pani Ani” jest zlokalizowany w Augustowie jedynie 300 metrów od jeziora Necko. Dzięki położeniu na skraju lasu, goście mają zapewnioną ciszę i spokój. Posesja posiada ogrodzenie i miejsca parkingowe, co zapewnia stuprocentowe bezpieczeństwo.

U Pani Ani – Oferta

W ofercie U Pani Ani do wynajęcia znajdują się dwa pokoje o wielkości 27 m2, a także większy apartament liczący 42 m2. Każdy z nich ma pełny dostęp do zaplecza sanitarnego. Wejścia do łazienki są indywidualne. Z pokoju zachodniego można wyjść na przestronny taras (36 m2). Z apartamentu zapewnione jest dojście na balkon. Na antresoli do dyspozycji gości znajduję się w pełni wyposażony aneks kuchenny i specjalne stanowisko do korzystania z darmowego internetu. Za pokój 4-osobowy zapłacimy do 45 zł. Wynajem apartamentu to wydatek jedynie o 5 zł. większy.

Atrakcje

Dzięki bliskiej odległości od centrum miasta ( ok. 1 km) można skorzystać z wszelkich dobrodziejstw jakie oferuje nam nowoczesny Augustów. Na pierwszy plan wysuwa się Kanał Augustowski. Warto przybliżyć jego historię. Powstał on w XIX wieku jako skutek wojny celnej między Królestwem Polskim. Utrudniony dostęp do Bałtyku, uniemożliwiał eksport i import towarów. W wyniku porozumienia rządu Polskiego i Rosyjskiego, postanowiono wykorzystać w szerszej skali transport śródlądowy. Cała trasa miała składać się pierwotnie z dwóch części – Kanału Windawskiego i właśnie Augustowskiego.Obecnie Kanał Augustowski umożliwia żegludze organizację przewozów pasażerskich. Według statystyk obsługuje on ponad 100 tysięcy turystów.Jedną z głównych atrakcji w czasie lata są rejsy stylizowane 11-osobowymi gondolami. Odbywają się one codziennie, lecz istnieje także opcja ich zamówienia. Na gondolach można organizować różnego typu imprezy. Goście posiadają także wpływ na obranie konkretnej trasy. Fani mocniejszych wrażeń z pewnością ucieszą się z pierwszego w Polsce wyciągu dla narciarzy wodnych.

Informacje dodatkowe

Dla biznesmenów przeznaczono specjalnie wydzielone pomieszczenie, gdzie mogą korzystać z urządzeń biurowych takich jak fax czy ksero. Goście, którzy zdecydowali się spędzić czas z dziećmi, w wyposażeniu domu znajdą liczne udogodnienia (łóżka dziecięce, krzesło do karmienia). Na zewnątrz nie zabrakło t placu zabaw, a także miejsca do biesiadowania przy grillu bądź ognisku.

&nbsp