Pod Sosnami

Adres:

Adres: Stoczek 25 19-206 Rajgród

GPS: 53.668714014236, 22.658329006517

Telefon: 660-688-598, 538-101-066

Email:

Strona internetowa: http://www.pod_sosnami.infoturystyka.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kwatera ”Pod Sosnami” mieści się w Stoczku w nieznacznej odległości od centrum Augustowa ( ok. 20 km). Bliskość Biebrzańskiego Parku Narodowego, w tym jezior takich jak Dreństwo czy Rajgrodzkie, sprawia że jest to propozycji dla wszystkich ceniących sobie naturę i szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Pod Sosnami – Oferta

Domek jest w stanie przyjąć jednorazowo do 20 gości. Ceny zaczynają się już od 40 zł. od osoby. Oprócz domu z użytkowym poddaszem, w dyspozycji turystów znajduje się mały domek letniskowy. Na osoby delektujące się zielonymi widokami czeka duży taras. Leśne położenie stanowi ideał dla fanów zbieractwa. Kwatera ”Pod Sosnami” oferuje także wypożyczalnię sprzętu – i to nie tylko wodnego. Aktywni fizycznie goście na życzenie otrzymają rowery, rakietki do badmintona,skakanki czy hula hop. Tereny leśne wykorzystuje się jako długie szlaki piesze i rowerowe. Jeśli zaś ktoś woli mniej wysiłkowy sport, zawsze może skorzystać ze stołu bilardowego. Na organizowanie grilla w ciepłe wieczory przeznaczono zdobioną altanę. Dla niemogących doczekać się orzeźwienia czeka niespodzianka w postaci rodzinnego basenu o szerokości 4,5 metra. Domki są w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty takie jak TV, radio, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, suszarka czy żelazko.

Atrakcje

W ciągu kilkunastu minut, goście mogą już dojechać do miasta, które nierozerwalnie łączy się z wodą. Najważniejszy zabytek to Kanał Augustowski łączący rzeki – Wisłę i Niemen.Od kilku lat perełką Augustowa jest pierwszy w pełni profesjonalny wyciąg dla narciarzy wodnych.Jego powstanie doceniły władze, dzięki czemu, miasto otrzymało prestiżową nagrodę Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. W okresie wakacyjnym odbywa się tu szereg imprez sportowych, jak choćby Wodny Slalom Gwiazd z Trójką oraz Amatorskie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Wodnym.

Informacje dodatkowe

Ważną informacją dla zmotoryzowanych jest możliwość pozostawienia auta na parkingu strzeżonym. Na miejscu znajduje się sklep, gdzie możemy uzupełnić zapasy. Istnieje tez opcja zakupów przez telefon. Wszystkie zwierzęta są mile widziane na terenie posesji, więc goście bez obaw mogą zabrać swoich pupili ze sobą.

&nbsp