Villa Skomanda

Adres:

Adres: ul. Konwaliowa 2 16-300 Augustów

GPS: 53.83176297801578, 22.98039604365397

Telefon: 87 644 35 70, 605 153 375

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.villaskomanda.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Villa Skomanda znajduje się niemal w samym centrum Augustowa. Dzięki sąsiedztwu Puszczy i Kanału Augustowskiego mamy dostęp do szerokiej oferty wypoczynkowej miasta.

Villa Skomanda – Oferta

Villa Skomanda proponuje łącznie 22 miejsca noclegowe. Komfortowe pokoje jedno, dwu i trzyosobowe zapewnią nam doskonale warunki relaksacyjne. Istnieje możliwość płatnej dostawki, w tym specjalnego łóżeczka dziecięcego. W zależności od sezonu, za najtańszy pokój wydamy z naszej kieszeni 150 zł. Każda izba posiada łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką. Nie zabrakło też lodówki oraz bezpłatnego dostępu do sieci. Na ogrodzonym terenie willi mieści się wiata, która gości liczne imprezy plenerowe i biesiady grillowe. Jest ona w stanie przyjąć maksymalnie do 60 żądnych zabawy gości. Doskonałe potrawy i swojskie trunki konsumowane są przy akompaniamencie zespołów muzycznych. Zabawom towarzyszyć mogą inne niespodzianki jak kulig, przejazdy bryczkami lub zaprzęgami psów husky. Willa specjalizuje się zwłaszcza w spotkaniach integracyjnych, tworząc niezwykle ciekawy scenariusz pobytu. Klientów czekają np.regaty jachtami z poszukiwaniem skarbów, zawody kajakowe, triatlon puszczański, paintball, łucznictwo czy dyskoteki na statkach. Obiekt umożliwia również wynajem domku letniskowego dla czterech osób. Składa się on z pokoju dziennego, łazienki, tarasu i sypialni, a do dyspozycji przyjezdnych są leżaki plażowe, grill i miejsce ogniskowe.

Atrakcje

Jedną z atrakcji organizowanych przez wille jest impreza tematyczna z Jaćwingami, która to pozwala poczuć się jak średniowieczu. Program opracowuje się indywidualnie dla każdej grupy. Obejmuje on takie punkty jak wyprawa łodziami przez rzekę, turniej łuczniczy, pokaz walk rycerskich, targ niewolnic czy też pojedynki na balach. Event kończy się wspólnym ucztowaniem i pokazami tańca średniowiecznego z ogniem. To trzeba koniecznie zobaczyć.

Informacje dodatkowe

Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Willa nie przyjmuje ponadto zwierząt domowych. Na życzenie gości przygotowywane są tzw. lunch pakiety stanowiące suchy prowiant na drogę. W ofercie znajdziemy też odpłatny transport rowerów, bagaży i osób, do wskazanej miejscowości stanowiącej kolejny etap rowerowej wyprawy po szlaku Green Velo.

&nbsp