Pokoje gościnne U Zbyszka

Adres:

Adres: Krasnogruda , 16-500 Sejny

GPS: 54.143086690443, 23.453083932109

Telefon: 790-317-678, 790-228-537

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.krasnogruda.republika.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pokoje gościnne u Zbyszka znajdują się w niewielkiej miejscowości Krasnogruda, nad malowniczym jeziorem Hołny. Zaciszny dom sąsiaduje z ”Miłoszówką” – dworkiem, w którym spędzał urlop Czesław Miłosz. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują wypoczynku z dala od miejskiego gwaru. Okolica posiada duże zróżnicowanie terenu – od krajobrazów bieszczadzkich po typowo nizinne.

Pokoje gościnne u Zbyszka – Oferta

Obiekt zapewnia nocleg maksymalnie szesnastu osobom. Po obu stronach domu odnajdziemy dwa pokoje, salon i łazienkę. Wejścia mają charakter całkowicie niezależny, a aneks kuchenny umożliwia łatwe przygotowanie posiłków. Cena wynajmu domu to koszt od 150 zł. Od jeziora dzieli nas jedynie 100 m. Na prywatnej linii brzegowej znajduje się altana, studnia, boisko do siatkówki oraz trawniki rekreacyjne. Tam też zorganizujemy ognisko. Pobliski las pełny jest dobrze zorganizowanych ścieżek rowerowych, co ucieszy miłośników jednośladów. W jeziorze o powierzchni 160 ha odnajdziemy takie gatunki ryb, jak okoń, węgorz, szczupak czy leszcz. Goście mogą skorzystać z łodzi wiosłowej, kajaka, rowerka wodnego, a także z pomostu z platformą wędkarską. Zezwolenie uzyskuje się na miejscu.

Zakwaterowanie zaczyna się o godz. 14 00, a kończy w dniu odjazdu o 10 00. Goście zmotoryzowani mogą skorzystać z parkingu wliczonego już w cenę najmu. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż. Na dzieci czeka plac zabaw z piaskownicą i huśtawką.

Atrakcje

Dużym wydarzeniem w regionie są Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie. Za cel stawiają sobie promocję Podlasia i sąsiadujących z nim regionów. Oprócz polskich wystawców biorą w nich udział przedstawiciele z Litwy, Estonii, Białorusi, Ukrainy, Finlandii oraz Bułgarii. Swoją prezentację przygotowują biura podróży, portale turystyczne, hotele czy producenci łodzi.

W Sejnach odbywa się Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Baltic Satelid. Organizatorem i koordynatorem imprezy są uczniowie sejneńskich szkół. Na scenie ośrodka kultury swoje spektakle prezentują młodzi aktorzy z Polski, Ukrainy, Litwy i Białorusi. Uczestników oceniają dwie komisje – profesjonalna i młodzieżowa. Główną nagrodę stanowi ”Złoty Sejneński Tur” przyznawany przez najmłodszych.