Przyjedź posłuchać jeleni, gdzie spotkać jelenia

Przyjedź posłuchać jeleni nad Wigrami

Przyjedź posłuchać jeleni, Wigierski Park Narodowy zaprasza wszystkich miłośników przyrody na wyjątkowe wydarzenie nad Wigrami! Już 15 września o godzinie 18:30 przyjdźcie, aby wziąć udział w fascynujących atrakcjach przyrodniczych i spędzić niezapomniany wieczór w otoczeniu malowniczej natury. Rykowisko nad Wigrami stanie się areną fascynujących doświadczeń, więc rozpoczniemy od opowieści o jeleniach autorstwa Tomasza Huszczy, których historie przybliżą nam tajemnice tutejszych lasów. Następnie oczekuje nas pokaz filmu z cyklu “Obserwator”, który przeniesie nas w świat dzikiej przyrody.

Przyjedź posłuchać jeleni nad Wigrami

Po filmie rozpocznie się główna atrakcja wieczoru, mianowicie nocne nasłuchy jeleni w ich naturalnym środowisku. To niepowtarzalna okazja, aby poczuć magię nocy i doświadczyć bliskości natury w jej najczystszej formie. Wyciszenie, które panuje w ciemnościach lasu, pozwoli usłyszeć odgłosy otaczającej przyrody w zupełnie nowy sposób. Szum liści, odgłosy zwierząt nocnych, a może nawet charakterystyczne ryki jeleni, podsumowując wszystko to stworzy niezapomnianą symfonię natury. Całość wieczoru uświetni ognisko, które nie tylko rozgrzeje atmosferę, ale również stworzy niepowtarzalną scenerię dla wspólnego spotkania. Przy ognisku będzie okazja do dzielenia się wrażeniami z nocnych obserwacji, wymiany historii i doświadczeń. Wstęp na to wyjątkowe wydarzenie jest możliwy po wcześniejszym zapisaniu się i wykupieniu karty wstępu do Parku Narodowego. To idealna okazja dla wszystkich, którzy pragną bliższego kontaktu z naturą i też dla tych co chcą doświadczyć jej magicznej mocy. Szczegółowe informacje oraz zapisy można uzyskać kontaktując się z organizatorami wydarzenia.

Informacje o wydarzeniu

Data:15 września 2017
Godzina: 18:30
Miejsce: Słupie, Ośrodek Edukacji Środowiskowej

Program:
18:30 Opowieści o jeleniach Tomasza Huszczy
19:10 Pokaz filmu z cyklu Obserwator
19:30 Nocne nasłuchy jeleni w terenie
22:00 Ognisko

Bilet na te wydarzenie kosztuje 5zł, a ulgowa wersja tylko 2,5zł.

Zgłoszenia należy wysyłać na: [email protected]

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do odkrycia uroku przyrody nad Wigrami. Dołączcie do naszego spotkania i przeżyjcie niezapomniane chwile w otoczeniu piękna natury! To nie tylko okazja do zobaczenia jeleni w ich naturalnym środowisku, ale także szansa na głębsze zrozumienie i docenienie bogactwa świata naturalnego.