Stanica kresowa

Adres:

Adres: Poczopek 9, 16-113 Szudziałowo

GPS: 53.261523422759, 23.644057213969

Telefon: 601-067-316

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://stanicakresowa.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Stanica kresowa mieści się w małej miejscowości Poczopek. Jest to stadnina konna oferująca pokoje gościnne nad stajnią i apartamentowym domku. Położenie na terenie Puszczy Knyszyńskiej gwarantuje doskonałe warunki do wypoczynku.

Stanica kresowa – Oferta

Nad środkową częścią stajni zagospodarowano w sumie sześć pokoi – cztery dwuosobowe i dwa rodzinne dwupokojowe. Każdy z nich posiada łazienkę i wyjście na balkon. Za dobę noclegu zapłacimy już od 100 zł.

Na domek słoneczny składają się trzy apartamenty z osobnym wejściem. Na parterze odnajdziemy salon z tarasem i łazienkę, na piętrze zaś sypialnie.Dwa apartamenty posiadają sypialnię czteroosobową, jeden zaś sześcioosobową. Spać możemy również na parterze dzięki rozkładanej kanapie. Jedna z izb dostosowana jest w pełni do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Pokój ten dobrze sprawdza się jednak też w czasie pobytu z małymi dziećmi w wózkach dziecięcych. Umieszczono tam łóżko małżeńskie i kanapę. Cena za wynajem sięga 250 zl za dobę. Dzieciom do 10 roku życia przysługuje zniżka w wysokości 50%.

Stanica kresowa posiada dwie sale konferencyjno-bankietowe z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Odpowiednie zaplecze gastronomiczne umożliwia przygotowanie potraw według gustu gości. Obiekt organizuje również wszelkiego typu imprezy okolicznościowe. Do wyboru mamy salę w stylu ziemiańskim i orientalnym.

Jako ośrodek jeździecki, obiekt prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne jazdy konno. Wszystko odbywa się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Każda osoba traktowana jest indywidualnie, gdyż umiejętności nabywa się w różnym tempie Konie są dobrze wyszkolone i posiadają łagodne usposobienie. Wszyscy chętni i posiadający dostateczny warsztat jeździecki mogą uczestniczyć w rajdach konnych organizowanych po terenach Puszczy Knyszyńskiej. Turyści ceniący sobie komfort z pewnością skorzystają z przejażdżki bryczką.

Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, a kończy o 10 00 w dniu odjazdu. Na klientów zmotoryzowanych czeka parking w cenie wynajmu.Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż. Jeśli mamy problem z garderobą możemy skorzystać z opcji zlecenia prania. W każdym pokoju bez wyjątku zagwarantowano dostęp do sieci.

Atrakcje i ciekawostki