Zajazd Wrota Lasu

Adres:

Adres: ul. Piłsudskiego 14, 17-200 Hajnówka

GPS: 52.73363594619379, 23.5917581121397

Telefon: (85) 876-72-34

Email:

Strona internetowa: http://wrotalasu.pl/strona-glowna

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Zajazd Wrota Lasu znajduje się w centrum Hajnówki przy miejskim parku. Położenie na skraju Puszczy Białowieskiej stwarza doskonałe warunki relaksacyjne. Jest to też baza wypadowa do największych podlaskich atrakcji.

Oferta Zajazd Wrota Lasu

Oferta przeznaczona jest dla szerokiej grupy odbiorców – turystów, biznesmenów czy zorganizowanych grup sportowych. Bazę noclegową stanowi ponad 60 miejsc w pokojach jedno, dwu, trzy i czteroosobowych. Najtańszy z nich wynajmiemy już od 105 zł Każdy z nich wyposażono w łazienkę. Nie zabrakło również dostępu do sieci bezprzewodowej.

Restauracja ”Zajazd Wrota Lasu” organizuje wszelkiego typu imprezy okolicznościowe – wesela, chrzciny czy imprezy integracyjne. W kuchni dominują dania tradycyjnej kuchni domowej i dania regionalne.Menu dostosowuje się pod możliwości finansowe klientów. Część konferencyjna obiektu pomieści maksymalnie 60 osób. Służy ona przeprowadzeniu szkoleń, pokazów lub seminariów.

Sąsiedztwo obiektu daje szanse na uprawienia aktywnych form turystyki. Niewątpliwym atutem jest jego bogate doświadczenie w organizacji wypoczynku zbiorowego. Tuż za zajazdem odnajdziemy duży park z alejkami, amfiteatr i boisko orlik. Jedynie 200 m. dzieli przyjezdnych od parku wodnego z licznymi atrakcjami. Zajazd służy pomocą w wynajmie sali i boiska.Ceny pobytu uzależnione są od takich czynników jak ilość osób, długość pobytu czy wiek uczestników. Stali klienci mogą liczyć na korzystne rabaty.

Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, a kończy w dniu odjazdu o 10 00. Na terenie obiektu można przebywać ze zwierzętami. Nie musimy martwic się też brakiem gotówki gdyż zapłacimy kartą. Zajazd posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi, w postaci specjalnego łóżeczka, krzesełka do karmienia i wanienki. Na klientów zmotoryzowanych czeka parking i garaż wliczony już w cenę wynajmu.

Obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Green Velo. Okolice zapewniają ponad dziesięć dobrze oznakowanych tras. Każdy z gości zajazdu otrzymuje ę ścieżek wraz z wszelkimi niezbędnymi informacjami. Przygotowywane są również posiłki na drogę oraz zapewnia się bezpieczne przechowanie dwóch kółek. Grupy liczące minimum osiem osób otrzymują zniżkę na nocleg w wysokości 10%, a także kody rabatowe do pobliskiego parku wodnego.