Rudy Rydz

Adres:

Adres: Mołowiste 28c

GPS: 53.93021986394, 23.220291137695

Telefon: 502182511, 507047710

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek letniskowy ”Rudy Rydz” usytuowany jest na leśnej działce niedaleko malowniczego jeziora Serwy. Nie sąsiaduje on z innymi posesjami, co jest istotną informacją dla osób ceniących sobie spokój. Jeśli szukasz wyciszenia, kameralnych warunków, jest to propozycja właśnie dla Ciebie.

Rudy Rydz – Oferta

Parterowy dom przyjąć może maksymalnie 8 gości. Do dyspozycji przyjezdnych są 3 sypialnie dwu, trzy i czteroosobowe. Każda z nich ma oddzielną łazienkę. Lokal jest ogrzewany gazem przez cały rok, lecz dla atmosfery istnieje możliwość rozpalenia kominka. Dużą zaletę stanowi obszerny salon połączony z kuchnią i jadalnią. Prowadzi on na taras, z którego to można już delektować się naturą. Ceny wynajmu w zależności od pory roku wahają się od 400 do 600 zł za całość.

Atrakcje

Nie tylko wędkarze znajdą tu coś dla siebie. W odległości jedynie 250 metrów od posesji mieści się prywatna plaża z wyjątkowo łagodnym zejściem do wody. Dla gości, którzy nie potrafią leniuchować ,udostępniana jest wiosłowa łódź i kajak. Jeśli to komuś za mało – zawsze można wypożyczyć inny sprzęt. Dzięki wiacie oddalonej nieco od domu, możliwa jest organizacji imprez przy ognisku. Dla dzieci wyznaczono specjalne miejsce pod plac zabaw. Pobyt w ”Rudym Rydzu” spodoba się też amatorom zbieractwa. Okoliczny las pełen jest grzybów i jagód. Nie brakuje również dzikiej zwierzyny. Przez las przebiegają długie trasy rowerowe, a dzięki możliwości najmu, nie musimy już transportować swych jednośladów ze sobą. Dla szukających mocnych wrażeń, w okresie wakacyjnym organizuje sieęspływy kajakowych po Kanale Augustowskim, Czarnej Hańczy i Rospudzie. Każdy z nich ma inny stopień trudności. Gdy pogoda nie sprzyja, dzięki odpowiednio przygotowanym pomieszczeniom (sala gier, telewizyjna) można spędzić wolny czas pośród czterech ścian.

Informacje dodatkowe

Cała działka jest ogrodzona, co zapewnia stuprocentowe bezpieczeństwo dla dzieci. Dla zmotoryzowanych w cenie wynajmu jest tez parking, który na dzień dzisiejszy pomieści cztery auta. Dom letniskowy ”Rudy Rydz” cechuje wyposażanie we wszelkie potrzebne sprzęty takich jak pralka, mikrofalówka, zestawy talerzy czy garnków. Wszystko to by zapewnić wygodę odwiedzającym.

&nbsp &nbsp

Dom Aneta

Adres:

Adres: ul. Klonownica 16-300 Augustów

GPS: 53.8654891119408, 22.999727591422925

Telefon: 795-400-316

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dom Aneta znajduje się niemal w centrum ”najfajniejszego miasta w Polsce” czyli Augustowa. Bliskość natury zapewnia oddalone o 20 m od obiektu jezioro Białe.

Dom Aneta – Oferta

Do dyspozycji gości oddaje się sześcioosobowy domek letniskowy. Cena wynajmu za całość waha się od 150 do 170 zł, co uzależnione jest od pory roku. Podłoga wyłożona jest płytkami ceramicznymi, a ściany drewnianą boazerią. Do wypoczynku służą dwa duże pokoje z balkonem, dzięki któremu to, możemy napawać się widokiem okolicy. W pełni umeblowane mieszkanie, posiada w wyposażeniu wysokiej klasy sprzęt rtv/agd (telewizor, lodówka, zamrażarka). Na łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym składa się prysznic i wc. Znakomitym miejscem do wypoczynku jest podwórze gdzie usytuowano specjalny kominek. Fani sportów zespołowych ucieszą się z możliwości rozegrania meczu koszykówki na wybudowanym boisku. W ofercie odnajdziemy również wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, jak łódź wiosłowa czy rower wodny.

Atrakcje

Duża ilość połączonych ze sobą jezior sprawia, że sąsiedztwo idealnie nadaje się do aktywnego wypoczynku na wodzie. Jeśli jednak to za mało, możemy spróbować czegoś zupełnie innego – np. jazdy konnej. Jeździectwo uprawia się w każdych warunków pogodowych, niezależnie od pory roku. Szlak konny Puszczy Augustowskiej i Mazur liczy sobie ponad 400 km. Na określonych terenach dopuszcza się także ruch pojazdów zaprzęgowych. Większość trasy w okolicach Augustowa stanowią trakty leśne, a 400-to metrowa przeprawa wodna nad jeziorem Sajno utkwi nam w pamięci na długo. W Augustowie odbywają się ponadto liczne imprezy związane z jeździectwem. Od lat we wrześniu ma miejsce Augustowski Rajd Konny,który trwa przez kilka dni. Wyścigi wierzchem stanowią również jedną z konkurencji ”Biegu przez Kanał Augustowski”.

Informacje dodatkowe

W cenie wynajmu domku letniskowe znajduje się również parking dla zmotoryzowanych. Obiekt zawiera udogodnienia dla rodzin z dziećmi w postaci choćby krzesełka do karmienia. Nieco więksi odnajdą frajdę na placu zabaw z piaskownicą. Jeśli wybieramy się w podróż ze swymi zwierzakami nie musimy się o nic martwić gdyż właściciele w pełni akceptują czworonogi.

Domek Twój Wypoczynek

Adres:

Adres: ul. Augustów, ul. Wybickiego 34 16-300

GPS: 53.83781519383741, 22.99575508390126

Telefon: 793-135-444

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek Twój Wypoczynek usytuowany jest pół kilometra od centrum Augustowa. Do Kanału Augustowskiego dzieli go jedynie 50 m. Jako że wzdłuż niego biegnie ścieżka rowerowa i piesza jest to doskonałą propozycją dla wszystkich aktywnych.

Domek Twój Wypoczynek – Oferta

Ofertę stanowi pięcioosobowy domek letniskowy, którego to koszt wynajmu wynosi 40 zł od jednej osoby. Goście bez problemu przygotują posiłek dzięki ogólnodostępnej kuchni. Na zewnątrz na pewno nie zmarnują okazji na rozpalenie grilla. W wyposażeniu domku znajduje się ponadto żelazko i deska do prasowania.

Atrakcje

Współczesny Augustów posiada szeroki wachlarz oferty dla turystów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wizytówką miasta jest zabytkowy Kanał Augustowski. Powstał on w XIX wieku jako skutek wojny celnej między Królestwem Polskim a Prusami. Utrudniony dostęp do Bałtyku blokował eksport i import towarów. W wyniku porozumienia rządu Polskiego i Rosyjskiego, postanowiono wykorzystać w szerszej skali transport śródlądowy. Cała trasa miała składać się pierwotnie z dwóch części – Kanału Windawskiego i właśnie Augustowskiego. Obecnie Kanał służy przewozom pasażerskich, a z jego usług korzysta w ciągu roku około 100 tys. przyjezdnych. Jednym ze środków transportu są katamarany, kursujące w stronę Doliny Rospudy, Swobody czy Gorczycy. Często wybierany jest także tzw. szlaki papieski, który to zatrzymuje się w Sanktuarium Maryjnym nad jeziorem Studzienniczym. Jeden z katamaranów został przerobiony na łódź plemienia Jaćwingów, a w czasie przejażdżki dowiadujemy się o ich zwyczajach i historii. Na pokładzie katamaranów organizowane są rożnego typu imprezy, jak wieczory panieńskie czy kawalerskie. Podróże umożliwiają podziwianie wyjątkowych widoków, jakie oferuje nam pojezierze mazurskie. Każda z łodzi w pełni jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych. Dzieci do ósmego roku życia wchodzą na pokład za darmo.

Informacje dodatkowe

W domku letniskowym nie zabrakło dostępu do internetu. Nie będą nudzić się dzieci, dla których przygotowano specjalny plac zabaw wyposażony w zjeżdżalnię, trampolinę, huśtawkę i piaskownicę. W cenie wynajmu mamy już miejsce parkingowe, co jest ważną informacją dla zmotoryzowanych.

Agrawit

Adres:

Adres: Przewięź 8 16-300 Augustów

GPS: 53.86933752898411, 23.092670667365837

Telefon: 694416884

Email: alicja.cudnowska@o2.pl

Strona internetowa: http://agrawit.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Agrawit to Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy położony na skraju Puszczy Augustowskiej, w malowniczej miejscowości Przewięź, tuż nad brzegiem jeziora Białego.

Agrawit – Oferta

Ośrodek oferuje w sumie 70 miejsc noclegowych w murowanych pawilonach. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor, pełen węzeł sanitarny (natrysk, wc), aneks kuchenny z lodówką i czajnikiem. Kuchnia umożliwia bezproblemowe przygotowanie posiłków. Pobyt w obiekcie poleca się zwłaszcza firmom, którzy pragną zorganizować imprezę integracyjną. Służyć też może kameralnym szkoleniom i tzw. zielonym szkołom. Do dyspozycji biznesmenów oddaje się poza tym salę konferencyjną. Ośrodek pośredniczy w załatwieniu wycieczek po Suwalszczyźnie, ale także tych zagranicznych na Litwę ( Kowno, Troki, Druskienniki). Dzięki własnej plaży z kąpieliskiem i wypożyczalni sprzętu rekreacyjnego, wszyscy chętni, mają okazję zasmakować wodnego szaleństwa. Specjalne wydzielone miejsce pod ognisko z pewnością pozwoli przeżyć radosne chwile wszystkim urlopowiczom. W razie niesprzyjającej pogody, we wnętrzu domków, nudzie zapobiegnie stół do tenisa stołowego oraz siłownia.

Atrakcje

Do najczęstszych rozrywek wybieranych przez turystów, należą zdecydowanie spływy kajakowe. Co więcej, mamy wpływ na wybór trasy i jej długość, przez co mogą w nich uczestniczyć nawet male dzieci. Spływy mogą być zarówno jednodniowe, jak i trwać przez prawie cały tydzień. Wówczas to po drodze zapewnione są inne atrakcje, uwieńczane nocowaniem nad brzegiem jezior. Trasy wiodą przez malownicze tereny Puszczy Augustowskiej – bagna i łąki. Spotkamy na swej drodze różnego rodzaju ptactwo i rzadkie rośliny. Najczęściej wybiera się spływy po Czarnej Hańczy, jeziorze Sajno, Rospudzie i Netcie. Niezwykle ciekawa jest trasa biegnąca przez Dolinę Rospudy. Miejscami możemy mieć wrażenie, że jest to rzeka górska. Kamieniste dno, szybki nurt i powalone drzewa – to jej cechy charakterystyczne. Cała podróż może trwać nawet do pięciu dni, a jej łączna długość liczy łącznie około 105 km.

Informacje dodatkowe

Na terenie ośrodka bez kłopotu znajdziemy miejsca parkingowe. Dzieci ucieszą się z placu zabaw zaopatrzonym w huśtawkę, zjeżdżalnię i piaskownicę. Właściciele w pełni akceptują czworonogi i inne zwierzęta, które zabraliśmy ze sobą na urlop.

Dom Do Wynajęcia Leśna Polana

Adres:

Adres: Podnowinka 25 16-304 Nowinka

GPS: 53.955383056743, 23.00576319918

Telefon: 500-593-258

Email:

Strona internetowa: http://lesna-polana.agro.pl/index.html

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dom Do Wynajęcia Leśna Polana usytuowany jest w małej miejscowości Podnowinka, pośród zieleni pól i lasów. Stanowi doskonałe miejsce do odpoczynku i regeneracji. Oj jeziora Blizno dzieli nas jedynie krótki spacer.

Dom do Wynajęcia Leśna Polana – Oferta

Do wynajęcia przeznaczono sześcioosobowy domek, za który w całości zapłacimy 250 zł. Wewnątrz nie sposób się w nim nudzić. Wyposażono go bowiem w świetlicę, salę gier i telewizyjną. Zadbano o miejsce pod grilla czy ognisko, dzięki czemu spędzimy niezapomniane wieczory. Jedynie 200 m od domku mieści się stadnina, w której to pod okiem instruktora możemy nauczyć się jazdy konnej. W ofercie odnajdziemy też przejazdy bryczką i kuligiem.

Atrakcje

Duża ilość połączonych ze sobą jezior sprawia, że sąsiedztwo idealnie nadaje się do aktywnego wypoczynku na wodzie. Jeśli jednak to za mało, możemy spróbować czegoś zupełnie innego – np. jazdy konnej. Jeździectwo uprawia się w każdych warunków pogodowych, niezależnie od pory roku. Szlak konny Puszczy Augustowskiej i Mazur liczy sobie ponad 400 km. Na określonych terenach dopuszcza się także ruch pojazdów zaprzęgowych. Większość trasy w okolicach Augustowa stanowią trakty leśne, a 400-to metrowa przeprawa wodna nad jeziorem Sajno utkwi nam w pamięci na długo. W Augustowie odbywają się ponadto liczne imprezy związane z jeździectwem. Od lat we wrześniu ma miejsce Augustowski Rajd Konny,który trwa przez kilka dni. Wyścigi wierzchem stanowią również jedną z konkurencji ”Biegu przez Kanał Augustowski”.Goście wciągu kilku minutowej przejażdżki autem znajdą się w sercu tętniącego życiem Augustowa Czeka na nich w okresie letnim niezliczona ilość imprez i eventów. Jedna z nich to prestiżowe Mistrzostwa Świata łodzi wytrzymałościowych ”Necko Endurance”. Bolidy rywalizujące w zmaganiach w tych zawodach osiągają prędkości dochodzące do 200 km/h. Zawody mają charakter długodystansowy gdyż ekipy ścigają się przez osiem godzin. Zwycięzcą zostaje ten team, który pokona większą odległość w wyznaczonym czasie.

Informacje dodatkowe

Właściciele deklarują pełną akceptację czworonogów i innych zwierząt, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż. Dzieci spędzą niejedną chwilę na placu zabaw zaopatrzonym w huśtawkę, zjeżdżalnię i piaskownicę.

Domek w Zaciszu

Adres:

Adres: Kopanica , 16-304 Nowinka

GPS: 53.954860017455, 23.137512132525

Telefon: 609-500-655, 603-775-678

Email: gardenia85@interia.pl

Strona internetowa: http://www.domekwzaciszu-mazury.com/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek w Zaciszu usytuowany jest w niewielkiej miejscowości Kopanica, tuż nad brzegiem urokliwego jeziora Tobołowo. Dzięki niewielkiej odległości do Augustowa (16 km), w zasięgu ręki mamy całe multum atrakcji.

Domek w Zaciszu – Oferta

Domek mieści się na ogrodzonej działce o łącznej powierzchni około 1500 m2. Jest w stanie zapewnić nocleg maksymalnie dla czterech osób. Na parterze, oprócz tarasu, znajdziemy salon, aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem i tv. Miejsce do właściwego wypoczynku,w postaci trzech sypialni, umieszczono na piętrze. Kuchnia ma charakter ogólnodostępny. Teren zagospodarowano pod rozrywkę przyjezdnych. Spragnieni rywalizacji z łatwością odnajdą się na boisku do gry w siatkówkę i koszykówkę. Istnieje ponadto opcja wypożyczenia sprzętu rekreacyjnego, w tym rowerów i pontonów. Jako, że do dyspozycji gości jest prywatna plaża z pomostem, ucieszą się zarówno amatorzy kąpieli, jak i wędkarstwa.

Atrakcje

Niewielki oddalenie od kurortu, jakim jest Augustów, umożliwia skorzystanie z jego bogatej oferty turystycznej. Jednym z ulubionych miejsc zwiedzających jest wyłożony brukową kostką Bulwar. To wspaniałe miejsce na spacer, ale też świetny sposób poznania uroków miasta. Wiedzie on malowniczą trasą poprowadzoną wzdłuż rzeki Netty, która tworzy tu część Kanału Augustowskiego. Z bulwaru możemy dojść na miejską plażę. Tam też zaczynają swoje kursy statki wycieczkowe. Plaża posiada piękne molo, wypożyczalnie sprzętu wodnego i wyciąg dla narciarzy wodnych. Przez bulwar prowadzi również ścieżka rowerowa, co jest dobrą informacją dla wszystkich aktywnych. Atrakcje Augustowa i okolic nierozerwalnie wiążą się z wodą. Nad Nettą oraz licznymi jeziorami, corocznie organizowane są przyciągające tłumy imprezy. Najbardziej widowiskowy wydaje się być konkurs reklamujący się pod hasłem ”Co ma pływać nie utonie”. Zwycięski team może zgarnąć, oprócz pucharu, nawet do 7 tys.zł. nagrody. Zadaniem uczestników jest zbudowanie jak najbardziej oryginalnych konstrukcji pływających. Oczywiście nie mogą one mieć seryjnego charakteru, a jedynie amatorski wydźwięk. Konkurencja zaczyna się ”wodowaniem” pojazdu, a następnie konieczne jest przepłynięcie przez wyznaczonej trasy w określonym czasie

Informacje dodatkowe

Wszyscy spragnieni technologii ucieszą się z bezpłatnego dostępu do internetu. Cena wynajmu uwzględnia również parking.

Kwatera prywatna

Adres:

Adres: Augustów, ul. Staszica 4 16-300

GPS: 53.85335298199889, 22.967107771196993

Telefon: (87) 643-05-33

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kwatera prywatna mieści się niemal w samym sercu Augustowa. Dzięki temu przyjezdni mogą czerpać garściami z całej masy atrakcji miasta.

Kwatera prywatna – Oferta

Dom jednorodzinny dzieli od plaży jedynie 300m. Za wynajem pokoju zapłacimy od 150 do 200 zł. w zależności od pory roku. W ofercie znajdują się również dwa drewniane domki położone na półwyspie jeziora Rospuda. Na zewnątrz wyodrębniono specjalne miejsce do organizacji imprez przy ognisku bądź grillu. Liczne wypożyczalnie sprzętu umożliwiają aktywny wypoczynek.Szczególnie polecana jest szkoła windsurfingowa, dzięki której podszkolimy swe umiejętności w jeździe na desce.

Atrakcje

Puszcza Augustowska stwarza doskonałe warunki do pieszych wycieczek i spacerów z kijkami (nordic walking). Koniecznie trzeba zabrać za sobą wygodne buty i aparat fotograficzny. Lasy iglaste wzbogacają powietrze o tlen, produkują też olejki eteryczne, sprzyjając aktywności. Ścieżki dydaktyczne liczą od kilku do kilkudziesięciu kilometrów. Jedna z mniej wymagających nosi nazwę ”Kozi Rynek” prowadząc przez rezerwat o tej samej nazwie. Obejmuje on tereny, które w okresie powstania styczniowego, były miejscem stacjonowania największego oddziału na Augustowczyźnie. W celu upamiętnienia tych wydarzeń zbudowano pomnik. Na trasie ścieżki liczącej 2 km, odnajdziemy liczne tabliczki informacyjne, zdecydowanie ułatwiające poruszanie się po terenie. Atrakcje Augustowa i okolic nierozerwalnie wiążą się z wodą.

Nad przepływającą przez miasto rzeką Nettą oraz licznymi jeziorami, corocznie organizowane są przyciągające tłumy imprezy. Najbardziej widowiskowy wydaje się być konkurs reklamujący się pod hasłem ”Co ma pływać nie utonie”. Zwycięski team może zgarnąć, oprócz pucharu, nawet do 7 tys.zł. nagrody. Zadaniem uczestników jest zbudowanie jak najbardziej oryginalnych konstrukcji pływających. Oczywiście nie mogą one mieć seryjnego charakteru, a jedynie amatorski wydźwięk. Konkurencja zaczyna się ”wodowaniem” pojazdu, a następnie konieczne jest przepłynięcie przez wyznaczonej trasy w określonym czasie. Jury ocenia przede wszystkim oryginalność łodzi. Imprezę od lat wspomaga Polskie Radio Białystok, a towarzyszą jej koncerty największych gwiazd piosenki.

Informacje dodatkowe

Na terenie obiektu odnajdziemy bar, gdzie zaspokoimy pragnienie i apetyty. W cenie wynajmu znajduje się już parking dla przyjezdnych.

Kwatera Prywatna i Domek Letniskowy

Adres:

Adres: Augustów, ul. Wrzosowa 17

GPS: 53.85109031113549, 22.966452278794577

Telefon: 781-114-606

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kwatera prywatna i domek letniskowy znajdują się w centrum ”najfajniejszego miasta w Polsce” czyli Augustowa. W sąsiedztwie zlokalizowane są liczne atrakcje, dzięki którym odnajdziemy przyjemność z urlopu.

Kwatera Prywatna i Domek Letniskowy – Oferta

Ofertę stanowi czteroosobowy domek,który można wynająć już od 35 zł od osoby. Składa się on z pokoju, kuchni i łazienki. Bliskość jeziora Necko sprawia, że wykorzystamy nie jedną chwilę na wodne szaleństwa. Na posesji goście mają do dyspozycji altanę i miejsce do grilla.

Atrakcje

Położenie centrum miasta sprawia, że można skorzystać z wszelkich dobrodziejstw jakie oferuje nam nowoczesny Augustów. Na pierwszy plan wysuwa się Kanał Augustowski. Powstał on w XIX wieku jako skutek wojny celnej między Królestwem Polskim a Prusami. Utrudniony dostęp do Bałtyku, uniemożliwiał eksport i import towarów. W wyniku porozumienia rządu Polskiego i Rosyjskiego, postanowiono wykorzystać w szerszej skali transport śródlądowy. Cała trasa miała składać się pierwotnie z dwóch części – Kanału Windawskiego i właśnie Augustowskiego.Obecnie umożliwia on żegludze organizację przewozów pasażerskich. Pierwsze wycieczki miały miejsce w 1953 r. Na taką formę wypoczynku, decyduje się rocznie około 100 tys. turystów. Sezon żeglugowy rozpoczyna się w kwietniu i trwa do późnej jesieni. Do dyspozycji gości żegluga oddaje statki (Sajno, Serwy) mieszczące do 200 chętnych. Z kolei katamaran Swoboda zabierze na pokład 330 osób. Szczególnym powodzeniem cieszą się rejsy do Studzienicznej z postojem w Sanktuarium Maryjnym. W 1999 r. odwiedził je, w czasie swej pielgrzymki, papież Jan Paweł II. Na cześć tego wydarzenia trasa nazywana jest szlakiem papieskim.

Od 2014 roku po jeziorach augustowskich pływa jednostka stylizowana na jaćwieską łódź wojenną. Podczas rejsu statkiem Jaćwież przez Dolinę Rospudy możemy przenieść się w czasy, kiedy panowali Jaćwingowie, poznać ich historię, ubiory, dowiedzieć się jak żyli w tamtych czasach.Jedną z głównych atrakcji w czasie lata są rejsy stylizowane 11-osobowymi gondolami. Odbywają się one codziennie, lecz istnieje także opcja ich zamówienia. Na gondolach można organizować różnego typu imprezy. Goście posiadają także wpływ na obranie konkretnej trasy.

Informacje dodatkowe

Dla gości przygotowano bezpłatne miejsca parkingowe.